KONST / Litografier / Litografier 13656450
nr 1365 6450
Karl Axel Pehrson
(1921-2005), Sverige
Litografier, 4 st, Signerade & numrerade. Motivet: 30x21cm
Karl Axel Pehrson, född 1921, död 2005, svensk målare, skulptör och grafiker.
måndag 7 december 2020
kl 18:49:22
Karl Axel Pehrson
Läs mer om Karl Axel Pehrson